< návrat zpět

Víkend na Rýchorách ranní svítání - září
icon , foto odpovědět
avatar
Jindro, po tak krásných slovech co napsala Janinka, nemám co bych více dodala, je to nádhera a tu pusu na čelíčko si zasloužíš i ode mne, děkují moc. J
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Jarmilo,jsem rád, že jsem to mohl vidět na vlastní oči a tak jsem se snažil i vám ostatním ukázat aspoň trochu té krásny co jsem měl tu možnost vyfotografovat.
, foto odpovědět
avatar
Moc pěkné děkuji 1
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Moc pěkně děkuji. 1
, - odpovědět
avatar
Jindro děkuju za krásnou podívanou!! 1
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Petro,jsem rád, že to byla pro Tebe krásná podívaná a v reálu to bylo strašně moc nádherné a přál bych ti to vidět na vlastní oči.
, Rýchory odpovědět
avatar
Jindro,
po krásných slovech uznání od Janičky bych těžko
napsal něco výstižnějšího!
Velké díky a pochvalu Ti uděluje
Kurt
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Milý Kurte,po delší době co jsi mi okomentoval mou galerii jsi mi udělal radost a děkuji moc za milý komentář co jsi mi napsal.
icon , Svítání odpovědět
avatar
Dneska musím začít jinak..... Milý Jindro, za tuhle novou galerii si zasloužíš velikou pusu na čelíčko. Miluju svítání a západy slunce, to jsou jedny z nejkrásnějích fotek. Šmouhy mraků, podsvícené vycházejícím sluncem nebo červánky...
A mlha je taky vděčné téma. Jen naznačené siluety stromů podél silnice, i ta mlha na horách má své kouzlo, když je jen v údolí a nahoře je už jasno.
Jejda, nějak jsem se dneska rozepsala, tak to vezmu zkrátka.. Díky, díky, díky... Jana 1
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Milá Jani,strašně mne dojal Tvůj tak krásný komentář, že nejsem ani schopen něco krásného napsat jako reakci na tvůj komentář, že se Tvému komentáři nemohu rovnat.Ale z celého srdce ti mnohokráte děkuji.

VYHLEDÁVÁNÍ

Sdílet

Sdílej na FB

Uživatel

PODPORA

NÁVŠTĚVY

Sledujte

REKLAMA