< návrat zpět

Ohňová kouzla - duben




, foto odpovědět
avatar
Pěkné ,oheň uklidňuje,taky na něj ráda koukám,kdyřž zatopíme v krbu,nebo na zahradě grilujem.Povedlo se Ti to.Díky
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Děkuji trochu jsem si za experimentoval a vyhrál s fotoaparátem.
, - odpovědět
avatar
Zajímavý
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Zdeňku, jsem rád, že Tě fotky zaujaly.
icon , ohnová kouzla odpovědět
avatar
Jindro, pěkné, nedávno jsem byla na ohnové shou bylo to úžasné, díky. J
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Jarmilo, ohňová show je pěkná, ale né každý ji umí aby se na to dalo krásně koukat.
, pochvala odpovědět
avatar
No oheň je oheň, vždy jsem ráda do něho koukala. Pěkně jsi to nafotil. 1
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Jaruško,děkuji a jsem rád, že se fotky líbily. I já a nyní jsem trochu za experimentoval.

VYHLEDÁVÁNÍ

Sdílet

Sdílej na FB

Uživatel

PODPORA

NÁVŠTĚVY

Sledujte

REKLAMA