Magdalena,
foto (15.5.2014 18:34) odpovědět 
Pěkné ,oheň uklidňuje,taky na něj ráda koukám,kdyřž zatopíme v krbu,nebo na zahradě grilujem.Povedlo se Ti to.Díky
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(16.5.2014 19:43)
Děkuji trochu jsem si za experimentoval a vyhrál s fotoaparátem.
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(14.5.2014 19:39)
Zdeňku, jsem rád, že Tě fotky zaujaly.
Jarmila-Hyblova,
ohnová kouzla (14.5.2014 13:54) odpovědět
Jindro, pěkné, nedávno jsem byla na ohnové shou bylo to úžasné, díky. J
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(14.5.2014 19:38)
Jarmilo, ohňová show je pěkná, ale né každý ji umí aby se na to dalo krásně koukat.
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(14.5.2014 19:38)
Jaruško,děkuji a jsem rád, že se fotky líbily. I já a nyní jsem trochu za experimentoval.