Magdalena,
foto (12.5.2014 9:37) odpovědět 
Pěkný taky jsme grilovali ale né na Sázavě.Díky
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(14.5.2014 19:37)
Tak to je prima, ale my na Sázavě jsme to měli určo o něco lepší...
KURT,
GRILOVAČKA (12.5.2014 8:17) odpovědět 
Pavlovův podmíněný reflex zafungoval,
mám plnou "hubu" slin,
grilovačka musela být báječná,
ale asi nic nezbylo.
Jindro, díky aspoň za prezentaci.
Kurt
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(14.5.2014 19:36)
Kurte, děkuji a vůbec nic nezbylo vše se snědlo a co se mělo vypít se vypilo. Děkuji za komentář.
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(14.5.2014 19:36)
Ahoj Jani, děkuji a bylo krásně. A za vzpomínku nemáš zač.