Jarmila-Hyblova,
Dubrovník (17.9.2014 20:48) odpovědět
Jindro, díky za fotečky, ano je tam pestrý život.J
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(17.9.2014 21:26)
Jarmilo, přehled toho nejzajímavějšího z celého dne. Jaký tam byl ruch, tak jsem vybral pár povedených.
kutilova58,
Dubrovník (17.9.2014 11:47) odpovědět
Ahoj Jindro, krásné fotky a ruch života......... Díky Jana
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(17.9.2014 21:25)
Ahoj Jani, ano byl tam pěkný ruch. Tak jsem se podělil i zde.