Jindřich Machuta odpověděl(a)
(8.4.2014 7:58)
Děkuji a jsem rád, že se líbil.
kutilova58,
1234 (7.4.2014 11:46) odpovědět
Ahoj Jindro, pěkné ukázky běžného života .... Díky Jana
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(8.4.2014 7:57)
Ahoj Jani,ano toto je běžný život tady u nás. Děkuji za komentář.
Jarmila-Hyblova,
foto (7.4.2014 10:56) odpovědět
Ahojky, zajimavé ,prostě denní život, díky.J
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(8.4.2014 7:56)
Ahojky Jarmilo,ano denní život při denní procházce z práce domů.