Magdalena,
foto (3.2.2014 9:01) odpovědět 
Věk hochu,věk.Už to nejde jak za mlada,to jsem taky prošoupala pár bot
Magdalena,
foto (30.1.2014 15:36) odpovědět 
Pěkný,hned bych si skočila(být mladší)Díky
Vera-V,
Pochvala (30.1.2014 10:18) odpovědět 
Ahoj Jindro, ty jsi borec. Než se my normální smrtelníci vyspíme, máme tady dokument. Díky, jsi skvělý.
Jindřich Machuta odpověděl(a)
(1.2.2014 11:04)
Ahoj Věro,děkuji za poklonu a když jsem nemohl spát proč je nezpracovat. Děkuji za Tvůj komentář.