< návrat zpět

Country bál DVORANA - leden

Strana:  1 2 3   další »
Strana:  1 2 3   další »



, foto odpovědět
avatar
Věk hochu,věk.Už to nejde jak za mlada,to jsem taky prošoupala pár bot
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Ale na country to vytáčí i o dost starší. Tak to já ani nevím kolik jsem bot stačil prošoupat. 3 5
icon , foto odpovědět
avatar
Ahojky Jindro, krásné kdepak jsou ty doby kdy jsem tak tancovala... 2 , díky za pěkné fotečky.
, foto odpovědět
avatar
Pěkný,hned bych si skočila(být mladší)Díky
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Děkuji a co Vám v tom skočení brání 1 . Děkuji za komentář.
, Pochvala odpovědět
avatar
Ahoj Jindro, ty jsi borec. Než se my normální smrtelníci vyspíme, máme tady dokument. Díky, jsi skvělý.
icon odpověděl(a)
Jindřich Machuta
Ahoj Věro,děkuji za poklonu a když jsem nemohl spát proč je nezpracovat. Děkuji za Tvůj komentář.

VYHLEDÁVÁNÍ

Sdílet

Sdílej na FB

Uživatel

PODPORA

NÁVŠTĚVY

Sledujte

REKLAMA